Týdenní plán (27.2. - 3.3. 2023)

Publikováno: 24.2.2023 Autor(ka): Lenka Píšová

Dobrý den,

přikládám plán na příští týden. Co nás čeká v následujícím týdnu:

Dokončíme učebnici ČTENÍ a doprovodné Pracovní listy, po jarních prázdninách si rozdáme čítanky a nové PL.

Tento týden bude ve znamení básniček, jak ve čtení a pracovních listech, tak si ještě jednou zopakujeme naše naučené - pořád trénujte :). Vybereme zástupce, kteří budou naši třídu zastupovat ve školním recitačním kole.

Máme za sebou první týden s pracovničkou a trénovávním "svou práci na doma si zapisuji a hlídám sám". Musím děti pochválit a Vám poděkovat za podporu. Většina dětí mi už ráno ukazuje, jak má svou práci hotovou. Jen tak dál!

Čeká nás také hodnocení pokroků behem našeho prvního společného měsíce, budu si vybírat žákovské knížky.

Dále Vás prosím o povšimnutí informací umístěných na webu školy. Vybíráme i na další pololetí částku 200,- na SRPŠ, viz zde:

Můžete posílat po dětech, převzetí jim potvrdím v ŽK.

Přeji Vám příjemný víkend,

Lenka Píšová