Školní knihovna opět v provozu

Čtete rádi a nemáte už co číst? Tady je řešení. ŠKOLNÍ KNIHOVNA. Knihy pro malé i velké, spousta nových titulů.

Informace k vydávání vysvědčení

Žáci, kteří mají on-line výuku, dostanou výpis z pololetního vysvědčení ihned po návratu k prezenční výuce.

Platba za školní klub - změna

Prosíme, platby za klub zasílejte na nové číslo účtu: 364763359/5500. Děkujeme! (Na přihlášce bylo uvedeno omylem staré číslo.)

Plán ANJ sk. Mitch 8.6.-12.6.

Poslední úkoly tohoto školního roku! V pracovním sešitě vypracuj dvojstranu 50 -51. Kontrola všech těchto cvičení bude na na stránkách třídy příští pondělí. Klidné dny, E.M.

8.6. ANJ videohodina - tabulka a odkaz

zapisují se i žáci 5C, kteří nepatří do skupiny Mitch, poslední hodina

Vycházky do přírody během mimořádné výuky na 1. stupni ZŠ

Vážení rodiče, prosím, počitejte s tím, že během výuky a během pobytu ve školní družině mohou děti se svými pedagogy chodit na vycházky do přírody.

1.6. ANJ tabulka k zápisu a odkaz

Dobrý den, posílám tabulku na pondělní hodinu, zapíšou se i žáci 5C, kteří se nepatří do mé skupiny, děkuji E.M.

Videohodina 25.5. tabulka k zápisu a odkaz