Úkoly na SpuN (doučování ČJ)

Publikováno: 6.10.2016 Autor(ka): Jitka Palanová

Velmi chválím všechny děti za vzorné plnění zadaných úkolů. Ráda bych jen upozornila na několik věcí:

1. Děti by měly na úkolech z nápravy pracovat jen 15 minut denně. Pokud nebudou reedukaci z nějakého důvodu stíhat, mohou si práci rozložit třeba na víkend. Pokud se vám bude zdát úkolů mnoho, nechejte je udělat jen část..

2. Prosím nezapomínejte s dětmi číst každý den! Společně, na střídačku, nebo dítě čte potichu a převypráví, co četlo, nebo vám čte nahlas. Na zadní stranu sešitu nebo na zvláštní kartu si děti zaznamenají, jakou knihu čtou a kolik který den přečetly stránek. Prosím, čtení opravdu nepodceňujte! Záznam  budou děti předkládat každou nápravu.

4. roč. PO_4. hod.

3. roč. ÚT_4. hod.

2. roč. ST_2. nebo 4. hod. (Ve druhé třídě čtětete s dětmi zaznamenanou stránku z pracovního sešitu a aspoň třikrát týdně čtěte i vybranou knihu a udělejte záznam.)

Velmi vám děkuji za spolupráci a pokud budete mít potřebu, domluvte si se mnou schůzku. Tel. 777796911.