Týdenní plán 3.4. - 5.4.2023

Publikováno: 2.4.2023 Autor(ka): Zdena Boušková

Vážení rodiče, milí Dubánci,

čeká nás zkrácený školní týden, ve čtvrtek nám začínají velikonoční prázdniny.

Navíc, vzhledem k probíhajícímu zápisu budoucích prvňáčku budeme mít v pondělí 3.4. a v úterý 4.4. zkrácenou dobu vyučování. Pondělí a úterý se tedy budeme učit jen 4 vyučovací hodiny.

Ráda bych upozornila také na školní akci Velikonoční jarmark, která bude probíhat v budově školy v pondělí. K dispozici budou prodejní stánky pro žáky a odpoledne také pro veřejnost. Více informaci naleznete na níže uvedeném linku:

Milí rodiče, mám pro vás ještě informaci ohledně projektu, na kterém vaše děti pracují.

Připravujeme třídní projekt ČJ a Vl na téma: Zemská jubilejní výstava 1891, který proběhne 19. 4.
2023 v naší třídě. Žáci mají za úkol připravit „jako vystavovatelé“ na zvolené téma vše, co zajímavého
zjistí. Mohou si přinést vlastní namalované obrázky, kopírované obrázky, vlastní vyrobené modely,
ukázky výrobků, současné předměty podobné těm z 19. století apod.
Součástí ukázky bude i vlastní text popisující výstavní stánek, který „vystavovatel“ může přečíst nebo
odvyprávět. Na výstavu se budou moci přijít podívat i vedlejší třídy, případně vedení školy.
Příprava projektu je velmi tvůrčí a zábavná. Je však i náročným úkolem a každý „vystavovatel“ určitě
ocení pomoc nebo radu z domácího prostředí.
V týdnu od 3. – 5.4. si žáci již začnou nosit materiály, které si ke svému tématu nasbírali. Seznam
„vystavovatelů“ a zvolená témata v příloze.

V příloze také posílám týdenní plán.

Mějte fajn týden,

Z. Boušková