Týdenní plán 17.4. 21.4.2023

Publikováno: 16.4.2023 Autor(ka): Zdena Boušková

Vážení rodiče, milí Dubánci,

příští týden ve středu nás čeká Zemská výstava z r. 1891, na kterou se už dlouho připravujeme. U některých ještě probíhají poslední přípravy a děti z vedlejších tříd se už na naší výstavu moc těší. :-)

Vážení rodiče, blíží se nám triády a tak přikládám link, na kterém můžete najít tabulku termínů. Poprosím vás, abyste si vybrali vhodný termín a napsali k němu příjmení dítěte. Termíny jsou vypsané od 24.4. do 27.4., vždy po 20 minutách, abychom se mohli v klidu prostřídat. Do okénka N/A není možné schůzku napsat. Doufám, že si každý z vás najde vhodný termín. Děkuji.

V pátek 21.4. budeme mít ve škole projekt Den Země. Vyučování končíme pravděpodobně 4. vyučovací hodinou v 11:40. Poslední hodina tedy odpadá.

V příloze posílám týdenní plán.

Mějte fajn týden.

Z. Boušková