Týdenní plán 12.6. - 16.6.2023

Publikováno: 11.6.2023 Autor(ka): Zdena Boušková

Vážení rodiče, milí Dubánci,

v příloze vám posílám týdenní plán.

Začínáme vybírat peníze za společnou třídní fotku. Děti, které byly na výletě v Jincích mají již fotku zaplacenou. Cena fotografie je 50,- Kč a výlet, který stál také 50,- Kč nám nakonec komplet proplatila škola (školní fond). Tedy peníze za fotku mi přinesou jen děti, které na výletě nebyly. Těmto dětem dám v pondělí vědět, aby penízky přinesly.

Připomínám rodičům, aby omluvili svým dětem všechny neomluvené hodiny. Každému dítěti jsem neomluvené dny už řekla. Některým už opakovaně. Pořád ale v systému zůstává hodně neomluvených hodin. Omluvenka musí být zadána do 3 dnů od návratu žáka do školy, bohužel u někoho tam jsou i 2 měsíce staré neomluvené hodiny.

Omluvenku je potřeba zadat přímo do školy online (v sekci omluvenky), nebo napsat do žákovské knížky.

Děkuji.

Mějte fajn týden.