Informace ke změně pedagoga a výuce od 20. 1. - 31. 6. 2023

Publikováno: 18.1.2023 Autor(ka): Jitka Palanová
                                  1. ledna 2023

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás seznámili s tím, jak bude probíhat výuka po odchodu paní učitelky Kristýny Vodičkové
na mateřskou dovolenou 20. 1. 2023.

Na novou pozici jsme od září hledali náhradu pomocí inzerátů a na úřadu práce. Jedinou uchazečkou, která reagovala na naši nabídku, je paní Ing. Zdena Boušková. V současné době má v individuálním domácím vzdělávání svou dceru, která od pololetí již nastoupí do školy a velmi dobře pod vedením maminky prosperuje. Budoucí paní učitelka je slovenské národnosti, ale velmi dobře mluví česky. Po celou dobu jí budou nápomocny paní učitelky z ostatních dvou pátých tříd, pedagogická asistentka K. Hamplová a zástupkyně 1. st. J. Palanová. Pokud byste se chtěli s paní učitelkou seznámit osobně, prosím oslovte ji, ráda na konci února zorganizuje společnou schůzku.

V úterý 17. 1. a v úterý 25. 1. 2023 přijde paní učitelka Boušková na náslechy do výuky s rozborem hodin, který povede p. uč. Vodičková a zástupkyně 1. st. J. Palanová.

Od 20. 1. – 31. 1. 2023 povede výuku p. K. Hamplová. Paní učitelka K. Vodičková přijde rozdat vysvědčení.

Od 1. 2. 2023 – 2. pol. povede výuku p. učitelka Z. Boušková. Tělesnou výchovu povede ve 2. pololetí
p. uč. K. Hamplová.

Prosíme o omlouvání dětí ve ŠkoleOnLine. Dále prosíme o pravidelné sledování informací na webu třídy.

Kontaktní údaje paní učitelky jsou: zdena.bouskova@zszdice.cz, tel: 777106779

Děkujeme a věříme, že děti i vy budete paní učitelce nápomocni, stejně jako se o to budeme snažit my ve škole, aby vše probíhalo v klidu a pohodě a děti kvalitně dokončily své vzdělávání na 1. st.!

vedení školy