Úkoly na tento týden + info k plavání

Publikováno: 9.2.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

vkládám domácí úkoly z čj a matematiky. Jsou do příštího úterý.

Dnes dostaly děti školní sešit, aby udělaly opravy dvou cvičení ze včera, část opravy udělaly ve škole, co nestihly opravit, ať dodělají doma. Pokud jim chyběly nějaká spojení - dopsat (74/3, 75/4).

Zkontrolujte písanku - ať děti dopíší str. 3, zítra donesou ke kontrole.

PLAVÁNÍ:

- Prosíme, aby děti přišly teď nadcházející pondělí již v 7:25 - kvůli testování - sraz bude u recepce, kde děti otestujeme. A poté půjdeme na čekající autobus.

- Některé děti neměly s sebou mýdlo a hřeben - prosím ať mají, před vstupem do bazénu se MUSÍ umýt mýdlem. I po plavání a při fénování je potřeba mít hřeben.

- Ať chlapci nemají bermudy, ale PLAVKY, je to z hygienických důvodů.

- Děvčata s dlouhými vlasy, ať mají jeden culík (lépe drdol) od shora udělaný, zasponkované zbývající vlasy, aby se co nejvíce mohla čepice přisát k hlavě.

- Děti mohou mít plavecké brýle - ne potápěcí.

- Je potřeba, aby si děti dokázaly poznat své věci - nejlépe je někde podepsat a aby si je zvládly ohlídat.