Týdenní plán od 21.11. do 25.11. 2022

Publikováno: 20.11.2022 Autor(ka): Petra Srpová

Vážení rodiče, milé děti,

přeji Vám klidný a odpočinkový zbytek neděle. V příloze najdete týdenní plán. S některými z Vás se sejdeme tento týden na TRIÁDÁCH. Děti si měly přes víkend doplnit sebehodnotící list, který si vezmou s sebou na schůzku. Ještě se sebehodnotit  teprve učíme, ale myslím, že doplněním listu předem  se mohou děti připravit na otázky. Ti z Vás, kteří se budou účastnit TRIÁD poprvé -  Nemusíte mít obavy. Pohovor probíhá v přátelském duchu. Cílem setkání je projít dosud dosažené výsledky žáka, popřípadě hledat řešení, které by vedlo k dalším  pokrokům ve vzdělávání, přípravě žáka na vyučování.... . K věci se vyjádří žák, rodič, pedagog, asistent.

Budu velmi ráda, pokud se sejdeme v neděli na VÁNOČNÍM TRHU VE ZDICÍCH NA NÁMĚSTÍ. OCENÍME SPOLU S PANÍ ASISTENTKOU, POKUD PŘISPĚJETE NĚJAKÝM VÝROBKEM DO STÁNKU ČI SLADKOU DOBRŮTKOU  DO PEKÁRNY.

Mějte se moc krásně a prožívejte předvánoční čas v klidu, pohodě a hlavně ve ZDRAVÍ!!!

Mgr. Petra Srpová, p.asistentka Lenka Klesová