Týdenní plán 5. 12. - 9. 12.

Publikováno: 4.12.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

zítra jdou děti do kulturního domu na představení Půjdem spolu do Betléma. Ať prosím NEJDOU v teplákách!!! Ve škole budou mít pouze první a čtvrtou hodinu (matematiku a čtení z knihy Pidibabka z Brd). Na svačinu půjdou dříve a poté odchází do kulturáku.

Doučování bude normálně po 4. vyuč. hodině.

Kdo ještě nedonesl peníze na nadcházející 3 akce, prosím, ať děti peníze donesou. - Kdo byl v Praze, tak 160, kdo nebyl v Praze tak 265,-.

Do Vánoc nyní přeskočíme na vyjmenovaná slova po Z a během prosince budeme dokola opakovat vyjmenovaná slova po B, L, M a nově Z. S dalšími začneme v novém roce. Je nutné, aby i doma děti tato vyjmenovaná slova neustále procvičovaly.

Moc děkuji za spolupráci při vánoční dílně a také děkuji za vámi vyrobené věci do prodeje na našem stánku.

Všem přeji hodně zdraví a pohodu 2. adventní neděli