Týdenní plán 20. 2. - 24. 2. 2023

Publikováno: 19.2.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý večer,

zítra jedeme opět na plavání.

V úterý odjíždíme v 8:00 od školy objednaným autobusem do Prahy do divadla. Svačiny jsou na tento den odhlášeny. Takže ať si děti sebou do batůžku vezmou svačinu a pití a čip na oběd. Prosím NE! v teplákách. Návrat ke škole předpokládáme mezi 13:00 - 13:30 - takže oběd bychom měli stihnout.

V pátek začneme zkoušet naučené básničky, koho nestihneme, nebo si nebude ještě jistý dovyzkoušíme v úterý, protože ve čtvrtek 2. 3. bude již školní kolo.

Ve čtvrtek 2. 3. budeme psát opakovací test z PRV - neživá příroda a měření.

Vkládám pro jistotu dopis - dohledatelný na stránkách školy ke změnám poplatku SRPŠ:

Vážení rodiče,

dne 7. 11. 2022 proběhla schůze Spolku rodičů a přátel školy ZŠ Zdice, kde bylo jednomyslně odsouhlaseno zvýšení příspěvku na SRPŠ.

A to, 200 Kč v říjnu a 200 Kč v únoru (viz zápis ze schůze spolku). Toto navýšení se týká již letošního školního roku. Třídní učitelé Vás budou nyní informovat o úhradě.

Důvodem, proč jsme se rozhodli příspěvky zvyšovat, je navyšování cen papíru, tonerů a jiných produktů. Dětem jsou z příspěvků hrazené odměny a cestovné na soutěže, nákupy knih aj.

Děkujeme Vám, že nám pomáháte v této nelehké době. Vážíme si Vaší pomoci.

Za Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Zdice,

Michaela Hatinová

Prosím tedy o postupné nošení 200 Kč na příspěvek SRPŠ.

Děkuji a hezké dny