Týdenní plán 17. 4. - 21. 4.

Publikováno: 15.4.2023 Autor(ka): Lucie Hošková

Hezký víkend,

vkládám nový týdenní plán.

Na email Vám přišel odkaz na triády, prosím zapište se.

Chtěla bych poprosit, abyste doma s dětmi každý den procvičovali násobilku, z důvodu toho, že v týdnu od 24. 4. začneme dělit se zbytkem a děti nutně musí umět velmi dobře a rychle násobilku. Teď při čtvrtletní práci se ukázalo, že hodně dětí jí neumí.

Je také nutné denně procvičovat vyjmenovaná slova + se zaměřit i na předponu vy, vý - vyjmenovaná slova někteří žáci taktéž neumí a píší mnoho chyb.

Čtení nahlas je též potřeba věnovat každý den. Stačí i 10 - 15 minut, ale je nutné si s žákem sednout, opravovat jeho chyby ve čtení a po přečtení se ho ptát o čem četl. Aby lépe porozuměl čtenému textu. To je důležité pro pochopení slovních úloh, což dělá dětem také velké potíže.

Z důvodu různých problémů dětí ve škole se sociálními sítěmi, posílání nevhodných zpráv mezi sebou,..... uskutečníme ve středu dvouhodinový preventivní program na téma: V digitálním světě.

V pátek v rámci Dne Země - budeme plnit úkoly v projektu Mokřady a tajemství ztracené vody. Místo hodin Aj, Prv a Tv. Matematika proběhne normálně.  V pátek se končí v 11:40.

Děkuji za spolupráci