Týdenní plán 14. 11. - 18. 11., opět odkaz na triády

Publikováno: 13.11.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

opět vkládám odkaz na triády, který když otevřete, tak stačí si vybrat označené volné pole a napsat jméno, tím se vaše objednání uloží a vy to můžete zavřít. Ještě se nepřihlásilo na triády 8 rodičů.

Na triády si rozmyslete, v čem byste vaše dítko chtěli pochválit, vyzdvihnout, v čem vidíte nějaké nedostatky a jak by se na nich dalo zapracovat.

Vkládám nový týdenní plán, kdy tento týden je zkrácený a uvidíme se jen od pondělí do středy.

K DÚ - již máme druhá vyjmenovaná slova (po L) a děti v domácích úkolech hodně chybují, je nutné, aby úkoly nedělaly samy. Je potřeba, aby to co doplňují, odůvodňovaly nahlas a tudíž je musí někdo slyšet a případně si spolu říct, jak je to správně, aby si děti nezafixovaly chyby. Nepište to za ně, nebo jim to nediktujte, ale nechte je samotné vám řict, proč si myslí, že je to nějak a pak teprv korigujte případné nesrovnalosti. Jinak se to nenaučí.

Také je potřeba procvičovat násobení a dělení - malá násobilka. Začali jsme indické násobení - což je násobení pod sebou a děti si tam zapisují veškeré mezivýsledky, se kterými počítají. Pokud nebudou mít správně zapamatovanou malou násobilku, budou také hodně chybovat.

Děkuji paní Ciprové za prvních x koleček na sněhuláky, pokud byste měl ještě někdo možnost donést buď vhodná polínka (o průměru do 9 cm) nebo rovnou nařezaná kolečka, tak prosíme do středy, aby je mohla paní asistentka připravit na pondělní 21. 11. dílnu. Kdo byste mohl nám pak přijít pomoci a s dětmi něco vytvořit, budete vítáni.

Děkuji za spolupráci

Hezké dny LH