Týdenní plán 21.9. - 25.9. 2020

Publikováno: 18.9.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

pochvala všem dětem, které se dokáží zabrat do práce, nepokřikují a nepovídají si. Také pochvala těm, kteří krásně píší nebo se alespoň snaží krásně psát a mají pěknou úpravu v sešitě. V pondělí děti krásně četly své Deníky, pár jedinců ještě zapomíná zapsat si do Deníku. Tento týden jsme si zazpívali a zatančili na Knihově mazurku s písničkou Měla babka čtyři jabka. Natáčela jsem skupinky a pošlu vám je na WhatsApp. Máme za úkol přinést si v pondělí obal od kinder vajíčka nebo malou zavírací krabičku a nějakou výplň - čočku, fazolky mungo...A také zapátrat a najít ještě další písničku o jablíčkách. Ven chodíme každý pátek druhou až čtvrtou hodinu, za každého počasí. Děti dnes dostaly týdenní plány a kdo měl ve škole desky i s euroobaly. V pondělí prosím, ať je přinesou zase zpátky podepsané, uložíme si je. Domluvili jsme se, že se do školy nebudou nosit hračky ani karty fotbalistů, abychom předešli problémům a věnovali se práci, kterou máme zvládnout. Moc děkujemem za jablíčkový dar od Eliščinýho dědečka. Prosím, kdo šije roušky a může zaslat nějakou do školy jako rezervní pro případ zapomenutí. Děkuji Dominice, která půjčila čistou roušku spolužačce, která ji zapomněla. Také děkuji za zaslané peníze na obaly 20,-, pracovní sešity 396,- a příspěvek sdružení rodičů a přátel školy200,- mám téměř vybrané, čekám na poslední jedince.

Co nás čeká:

ČJ  abeceda, slova s dě,tě,ně,bě,pě,vě,mě,di,ti,ni Uč s. 11-13, PS s.7-8