Týdenní plán 21.6. - 25.6.2021

Publikováno: 18.6.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

v pondělí děti odevzdávají 5 učebnic - ČJ, čítanku, M, Prv a AJ. Pracovní sešity jim zůstávají. Prosím, aby si učebnice řádně zkontrolovali, vygumovali a slepili. Kdo z dětí si půjčil knihu z knihovny, tak prosím také odevzdat. Vybíráme 50,-Kč na nové obaly a 40,-Kč na společnou fotografii. V pondělí budeme ještě dotvářet receptář z planých bylin, v matematice si přeměříme výšku a rozpětí. Děti si postupně odnesou domů boxíky na VV a košíky z lavic. TV si necháme ještě na pondělí 28.6., kdy budeme mít atletické závody v areálu školy. Výlet zůstává na středu 23.6. V 7.55 hod. odcházíme od školy na nádraží. Jedeme rychlíkem v 8.26 hod. S sebou vhodné oblečení a obutí, pláštěnku, jídlo a pití. Vracíme se v 15.31 hod. na nádraží. Pújdeme se podívat na sochy z písku a do cukrárny. Pak nás čeká výstava ve Sladovně "Voda mne napadá" a program v dílně Ilustrace a před 13.hodinou bychom měli jít do "Mraveniště". Svačiny a obědy hromadně odhlásím. Ve čtvrtek nás čeká závěrečné sebehodnocení a uklízení třídy. V pátek, když bude všechno v pořádku, půjdeme na zmrzlinu a koupaliště. Přeji hezký víkend.

T.Houdková