Distanční výuka 1. - 5.3.2021

Publikováno: 28.2.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

chválím za všechny splněné úkoly, za diktáty, za práci u notebooku. Druhá a třetí skupina pracuje tak, že stihne všechny nebo téměř všechny naplánované úkoly. Třetí skupinu chválím za splněný úkol zjištění hmotnosti školní aktovky s učebnicemi - naměřili od 4,5 do 7 kg. Velká pochvala také pro všechny za perfektně připravené věci ke společné výuce a za nevypínání kamery a sledování společné práce. Protože jsme dlouho nezpívali, tak si prosím doma zazpívejte společně písničky, které umíte a napište mi, kterou jste si oblíbili. Já jsem se teď zaposlouchala do písničky Dobrá zpráva -Václava Neckáře, která už je letitá a přijde mi ze života a taková uklidňující a povzbuzující do dnešní doby. A protože vím, že máme ve třídě hodně šikovných zpěváků, tak se těším, až si jí společně zazpíváme.

Diktát na tento týden: Špagety se sýrem má Simona nejraději. Vždy ji zasytí na dlouhou dobu, protože sní plný talíř. Občas si k nim vaří i omáčku. Syrové maso dá na pánev opéct a přidá rajčata. Nakonec stačí posypat sýrem a má hotovo.

Přeji hezké předjaří a hodně zdraví.

Týdenní plán 3. B

1. - 5. 3. 2021