Matematika od 4. - 8. 10.

Publikováno: 4.10.2021 Autor(ka): Jitka Palanová

Milé děti, protože některé máte v matematice str. 23 již hotovou, jste "rychlíci", připravila jsem pro vás pracovní listy (PL), aby jste se zabavily. Doufám, že se budete snažit na vše přijít samy, jako správní badatelé, a nebudete hned volat "nevím"! ;-)
Některým by se mohly zdát PL hodně jednoduché, pro ty jsou připravení PL pro experty.
Do 15. 10. PL prosím udělejte a přineste podepsané do školy. Založíte si je do svého portfolia. Experti ty jednoduché dělat nemusí, stačí, když přinesou ty svoje. To jsem zvědavá, jestli to zvládnete!

Rodičům velmi děkujeme za spolupráci! Kdybyste cokoliv potřebovali, napište nebo volejte tel: 777796911, jitka.palanova@zszdice.cz

PS: S paní učitelkou bychom rády připravily videokonferenci, sledujte prosím web.

PS2: PL jsou v příloze. Jestli nemůžete tisknout, napište mi, nechám vytištěné na vrátnici, kde si je budete moci vyzvednout.