ZAČÍNÁME - 1. týden (4. - 8. 9.)

Publikováno: 1.9.2023 Autor(ka): Jitka Palanová

Dobrý den milí rodiče, milé děti,

tak je to tady a já vám přikládám váš první rozvrh vyučovacích hodin. (Je možné, že se bude ještě v průběhu měsíce měnit, musíme zjistit, jak nám bude vyhovovat. ;-) )

V pondělí přijdete s dětmi a aktovkou před školu 7:45 hod., kde na vás budeme čekat s paní učitelkou Houdkovou. Přezouvat se budete až v úterý. (Na skříňkách budete mít seznamy s číslem skříňky a děti se poprvé přezují.) Ve středu budou na děti čekat patroni ze 4.B třídy - půjdou společně s Vámi do třídy. Od čtvrtka půjdou odvážlivci s patronem samostatně. Jinak můžete do pátku děti doprovázet do šatny. Potom prosíme jen vyjímečně a po domluvě. (Vzhledem k bezpečnosti dětí je zákaz vstupu do šatny. Do budovy se vstupuje jen přes vrátnici.)

V pondělí 4. 9. budeme mít jednu hodinu, v úterý dvě hodiny (prosím přineste vše, co dostanete první den, včetně dotazníku), SEŠITY NEPODEPISUJTE!, ve středu budou 3 hodiny a ve čtvrtek už celé vyučování. Výtvarku dětem dejte až v pátek, čekáme na boxy.

Od druhého dne již bude fungovat družina, svačiny i obědy. Po přivítání ve třídě nám zaškrtnete na seznamu, zda má dítě přihlášené svačiny, obědy a zda půjde do ŠD.

1.

2.