Nové informace pro děti a rodiče

Publikováno: 5.10.2023 Autor(ka): Jitka Palanová

Milé děti a milí rodiče, prosím věnujte pozornost těmto bodům.

1. Domů jste dostaly PL z matematiky, ten přinesete opět v pondělí 9. 10.
  2. Druhý PL máte na procvičování čtení. Čtěte z něj každý den! Až si budete myslet, že už to umíte, přijďte za mnou a já si zapíši, že jste to zvládly.
  3. Trénujte diktát písmen, slabik a čísel, které jsme se učili. Brzy začneme psát do malých sešitů. (Často píšete čísla obráceně, dejte si před sebe předlohu správně napsaných čísel.) Čtenáři si připraví plynulé čtení z knihy.
  4. Trénujte pravidelně pamětné sčítání a odčítání do 5-ti. Zkoušejte i bez prstů. Počtářům tam rodiče přidají desítky a jednotky.
  5. Trénujte běh a hod vrchním obloukem do dálky a na cíl.

Děti, nezapomínejte vždy rodiče poprosit o pomoc s přípravou a poděkovat za trpělivost a čas vám věnovaný!

AKCE:

1. Ve středu 11.10. budeme mít projekt: Podzim a jablíčka. Prosím přineste každý dvě jablka a když najdete kaštany, tak je přineste. Dále přineste škrabku a struhadlo.

2. Do 14. 10. musím odevzdat zálohu na Sněhovou královnu. Přineste do čtvrtku 12.10. v obálce v ŽK 400 Kč.

3. 16. 10. máme projekt: Les na podzim, přijede instruktorka z Lesů České republiky a půjdeme na Knihov.

4. 20. 10. jdeme do Chodouně na divadlo „Jak očarovat čaroděje.“. Přijďte včas!

VELMI DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI!