Týdenní plán 3.6.- 7.6.2019

Publikováno: 6.3.2020 Autor(ka): Jitka Kobrsková

TÝDENNÍ PLÁN 2. 6. -6. 6. 2019 4.C

- v úterý se fotografujeme

- ve středu je atletický den, sraz v 7:40, odcházíme do haly v 7:45 od školy, končit u haly bychom mohli cca ve 12:30, potom jdeme na oběd ke škole,(svačiny jsou odhlášené, sportovní oblečení, pití, svačina, vhodné oblečení – pokrývka hlavy – kšiltovka apod.)

- v pátek 7. 6. budeme mít sraz v 7:45 na vlakovém nádraží, jedeme na Karlštejn do Kaple sv. Kříže, odjezd 8:00rychlíkem na Beroun.

Vybíráme 160,- Kč za vstup a vlak (vstup 120 Kč a vlak cca 30 Kč) Z minulé akce máme malý nedoplatek. Vracíme se v 13:00 hod. na nádraží ve Zdicích, společně jdeme ke škole na oběd. Pokud by někdo chtěl odejít z nádraží jinam, prosím napsat na lísteček nebo si dítě osobně vyzvednout.

__________________________________________________________

PLÁN UČIVA,

ČJ - str. 125 – 127, prosím o průběžné procvičování doma, třeba i na pc

Děti psaly doplňování, 9 mělo jedničky, 4 dvojky, jedna horší trojka a 7 bohužel látku ještě nemají zvládnutou – dostaly za 5. Vím, že jsou tu vesměs děti šikovné, takže látku dostatečně neprocvičily, můžou si napsat opravné cvičení.

M - Dělitelnost, zákonitosti a vztahy (zopakovat dělení), znovu zopakujeme písemné dělení, násobení, sčítání a odčítání, ale s většími čísly na známky, celá čísla

Vlastivěda – ČLOVĚK A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ – str. 84 – 85 (hodinu budeme mít v úterý 4.hodinu, test bude až příští týden

ve středu máme pravidelnou čtenářskou dílnu, na kterou si děti nosí svoji knihu, tentokrát budeme na atletickém dni.

Přeji hezké jarní dny

J. Kobrsková