Týdenní plán 25.11.- 29.11.2019

Publikováno: 6.3.2020 Autor(ka): Jitka Kobrsková

TÝDENNÍ PLÁN 25.11.- 29.11. 20195.C

Na čtvrtek si kromě potřeb na vánoční ozdoby (andělíčky...) – viz níže,

děti přinesou polystyrénovou kouli – průměr 10-15cm, kterou při Vv dozdobíme pomocí špendlíků větvičkami jehličnanů a umělými květy červené vánoční hvězdy nebo jiné ozdoby. Také nějaká mašlička se bude hodit i něco na zakrytí sádry.

Ve čtvrtek 28.11. se bude konat v naší třídě vánoční dílna s rodiči a to od 11:00 do 12:40 – pokud budete moci přijít, budete vítáni.

Čtvrtek a pátek:

- ukazovala jsem dětem inspiraci na ozdoby – různé andílky, hvězdičky apod., mají za úkol si na PINTERESTU podívat a třeba si něco vybrat, zároveň si na to přinést potřebný materiál – šišky, kosmetické tampónky, papírové prostírání, vlnu, mašličky a další, dle toho, co si vyberou tvořit 2 – 3 ozdoby.

Koupila jsem ve výtvarných potřebách v Berouně filc a malé hlavičky k andělíčkům, ty budou mít k dispozici, nemusí si je nosit, také nějaké dřevěné špachtličky.)

Rozpis služeb na vánočním trhu v neděli 1.12. budou mít děti v ŽK.

PLÁN UČIVA

------------------------------------------------------------------------------------------------

Čj str. 4953Napíšeme si diktát - středa

Také v této době je dobré si průběžně opakovat základní pravopis

psaní i – y  např. na pc.

M – procházíme jednotlivými prostředí matematiky Hejného

opakování základních početních operací a rozšiřování učiva, procvičujeme dělení začneme probírat zlomky

Ve středu máme čtenářskou dílnu, na kterou si děti nosí vlastní knihu

Vlastivěda – Česká republika – str.3033