Týdenní plán 11.11.- 15.11.2019

Publikováno: 6.3.2020 Autor(ka): Jitka Kobrsková

TÝDENNÍ PLÁN 11.11.- 15.11. 20195.C

Triády: na mail jsem poslala rozpis na triády pro naši třídu - 18. a 19. listopadu

Na čtvrtek si děti přinesou na Vv 2 brambory - budou vyrábět tiskátka, v pátek při Pč si udělají první vánoční přání, materiál dostanou.

Ve čtvrtek a v pátek 21. a 22.11. při Vv a Pč budeme už něco tvořit na Vánoce. V pátek jsem dětem ukazovala inspiraci na ozdoby – různé andílky, hvězdičky apod., mají za úkol si na PINTEREST podívat a třeba si něco vybrat, zároveň si na to přinést potřebný materiál – šišky, kosmetické tampónky, papírové prostírání, vlnu, mašličky a další, dle toho, co si vyberou tvořit 2 – 3 ozdoby.

Včera jsem nakoupila ve výtvarných potřebách v Berouně filc a hlavičky k andělíčkům, ty budou mít k dispozici, nemusí si nosit, také nějaké dřevěné špachtličky.

PLÁN UČIVA

------------------------------------------------------------------------------------------------

Čj str. 4146, psaní předpon a předložek je dosti náročná látka, proto je třeba doma látku si denně zopakovat. Napíšeme si kontrolní testík.

Také v této době je dobré si průběžně opakovat základní pravopis

psaní i – y  např. na pc.

M – procházíme jednotlivými prostředí matematiky Hejného

opakování základních početních operací a rozšiřování učiva, začali jsme dělit dvojciferným číslem, učili jsme se ten delší způsob – dle učebnice – kde se vše sepisuje, je možné používat způsob kratší nebo jakýkoliv jiný, který vede ke správnému výsledku. Doma procvičovat. V pondělí si napíšeme tři příklady na dělení dvojciferným číslem na známky, snad to děti zvládnou:-)

Ve středu máme čtenářskou dílnu, na kterou si děti nosí vlastní knihu

Vlastivěda – Česká republika – str.2629, v pondělí si napíšeme krátký testík z Pardubickéhokraje

Informatiku máme v pondělí 1x za 14 dní – na 2. stupni ZŠ

během 1. pololetí budou moci děti v tomto čase (sudý týden) v pondělí 5.

a 6.hod. - využít doučování, které povedu

Přeji hezké podzimní dny