Přírodověda - co se dělo na online hodině 15.10.

Publikováno: 15.10.2020 Autor(ka): Jana Macháčková

S dětmi jsem četla text k pouštím, který přikládám k dokumentům. Zkoušeli jsme shrnovat jednotlivé odstavce a klást otázky k textu. Už jsme nestihli s oběma skupinami dopsat poznámky do nalepené tabulky v sešitě k tématu poušť. Přikládám tedy vyplněnou tabulku a prosím, zda by si děti poznámky k pouštím do tabulky dopsaly.

Děti dostaly za úkol zopakovat si témata probíraná od začátku roku, pohyby Země, střídání ročních období, tropický podnebný pás. Můžou k opakování využít přiloženou prezentaci.

Zároveň jsem jim na jejich školní mail zaslala pozvánku k vyplnění opakovacího kvízu. Prosím, aby ho vyplnili nejpozději do středy. Pokud by měli problém s přihlášením do mailu, je možné, abyste mi napsali z vašeho rodičovského mailu na můj mail a já vám odkaz pošlu.

Děkuji za spolupráci a přeji všem pevné zdraví, trpělivost a sílu do nelehkých dní.

S pozdravem Jana M.