Přírodověda 25.1. - 31.1.

Publikováno: 24.1.2021 Autor(ka): Jana Macháčková

Vztahy mezi organismy

Tento týden se sejdeme ve stejném složení a ve stejném čase jako minulý týden, ve čtvrtek 28.1.

1. skupina - Adamiv, Fortelková, Hacker, Hendrych, Hrabálek, Hrudková, Jebavá, Klika, Krupičková,Šmíd, - 10:55

2. skupina - Kusá, Matoušková, Mičienka, Mikovec, Novák, Nováková,  Štulíková, Vospálek, Živný, Kobelková, - 11: 50

Obě dvě skupiny se budou přihlašovat přes

Telefonní čísla
(‪US‬)‪+1 786-701-6930‬

PIN: ‪362 549 779#‬

Tentokrát bude samostatná práce vycházet z online hodiny. Takže žádný úkol dopředu nezadávám. Jen bych prosila, aby děti měly na čtvrteční hodinu připravené 4 texty, které jsou v příloze. Děti, které mi na konferenci říkaly, že mají problém s tiskem, mají texty vytištěné na recepci školy. Pokud by ještě někdo zjistil, že problém s tiskem má, dejte mi prosím vědět co nejdříve mailem, ať vám texty můžu vytisknout a na recepci donést.

Naviděnou a slyšenou se těší Jana M.