ZŠVP 4. den 2020

Publikováno: 31.1.2020 Autor(ka): Miroslava Lodeová

Poslední den na lyžích..

Po snídani jsme rychle vyběhli na vlek a jezdili celé dopoledne. Někteří se učili jezdit s hůlkami, zbytek trénoval krétké oblouky a přenášení váhy. Po obědě, děti čekalo překvapení. Na svahu jsme jim postavili slalom, který projely a dole na ně čekalo předávání vysvědčení a šampáňo. Myslím, že si to moc užily.

Hned po předávání, jsme šli za odměnu do místní vyhlášené cukrárny a každý si dal dle chuti něco dobrého. :-)

Z cukrárny jsme běželi na kopec. Uděli jsme skokánek a hodinu jezdili na bobech. Byla to veliká legrace :-)

Večeře byla také netradiční. Tentokrát na děti čekala šunková pizza :-).

Večer se konala diskotéka a závěrečné vyhlášení skupin a předání cen. Děti zalehly a spaly až do rána :-).

Jsme moc rádi, že jsme tu mohli být tento týden, sněhu bylo dost až celou dnešní noc pršelo, takže sníh pomalu mizí..naštěstí nám jede za hodinu vlak, a tak nám to vůbec nevadí :-)

Myslím, že jsme si ten výlet krásně užili a děti budou mít na co vzpomínat.