ZŠVP 3. den 2020

Publikováno: 29.1.2020 Autor(ka): Miroslava Lodeová

Dnešní ráno bylo radostné, napadlo nám 10 cm čerstvého sněhu :-).

V půl osmé na nás čekala bohatá snídaně. Při myšlence 3 hodinového lyžování se každý najedl dosytosti.. :-). Dopoledne jsme na svahu trénovali přechody mezi zmrzlým a čerstvým sněhem, přenášení váhy a krátké oblouky. Klobouk dolů, co Ty Vaše děti už umí :-).

K obědu byla výborná bramborová kaše s krůtí roládou, že pan kuchař nestíhal přidávat. Po obědě se konalo promítání pohádky Sněžný kluk. Na jednom pokoji se sešly všechny děti a společně si užívaly pohádku. Ve dvě hodiny jsme opět huply do lyží a hurá na svah. Celá sjezdovka patřila jenom nám. Odpoledne nás čekal závod ve sjezdu. Moc jsme si to užili, uvidíte na fotkách :-).

Závěr dne patřil bobování. Do toho nám začalo hustě sněžit a po chvilce jsme si přišli, jako sněhuláci :D..

Večerní zábava v podobě přenášení papírků z místa na místo pomocí brčka byla velkou legrací. :-)

Dnes večer si některé děti myly vlasy. Řeknu Vám, to byl masakr :D..

Všichni už spinkají. Přejeme Vám hezký večer.