ZŠVP 1. den 2020

Publikováno: 27.1.2020 Autor(ka): Miroslava Lodeová

První den,

doprava vlakem byla velmi náročná. Bohužel jsme neměli žádná kupé, pravidlo půlmetrového hlasu nám nic neříká, i přesto, že s ním každou hodinu pracujeme :D, a tak mi bylo líto těch několika cestujících, kteří s námi jeli ve vagonu.

Po třech hodinách jsme dorazili na místo dění.

První naší bojovkou bylo povlíkání peřin. Při pokynu "povleč si alespoň polštář" jsme dostávali zpětnou vazbu typu: " a to se dělá jak?" :D..

Po obědě následovalo vysněné lyžování. Slavíme velký úspěch. Kritéria pro správné oblečení na svah splnilo 99% dětí. :D..

Na svahu jsme se rozdělili do skupin a následoval výcvik. Děti si odpoledne velmi užily. :-). Po výcviku proběhla první soutěž skupin dne. Viz. foto. byla to obrovská legrace ... :-)

Při večeři se dětem klížily oči, a tak jsme se rozhodli děti vykoupat a nechat odpočívat. Ve 20:10 bylo na všech pokojích ticho a slyšet jen spokojené odfukování :-)