Výlety a exkurze do konce školního roku.

Publikováno: 6.3.2020 Autor(ka): Miroslava Lodeová

21.května - PLANETÁRIUM - sraz v 7:00 u školy. S sebou: oblečení dle počasí, pláštěnku, či nepromokavou bundu, svačinu a pití.

31.května  - DEN DĚTÍ - sraz v 7:30 u školy. S sebou: svačinu,pití a sportovní obuv a oblečení.

4.června  - DEN DĚTÍ MH Beroun + prohlídka a instruktáž u profi hasičů v Berouně. Sraz bude upřesněn. Doprava tam i zpět vlakem. Vybíráme 60 Kč.

5.června  - ATLETICKÝ DEN - sraz v 7:30 u školy. Sportovní oblečení, svačinu, pití, obuv.

8.června - CYKLOVÝLET - info na stránkách. Pokud někdo z rodičů nemůže jet, stačí když mi přivede cyklistu s potvrzením o sežízení kola (stačí vlastní rukou, nikoli ze servisu).

10. - 12.června třídní výlet VIŠŇOVÁ - Cesta za pirátským pokladem... :-) Info v nejbližší době.

14.června - KEMP BEROUN  Den bezpečnosti - ukázka záchranného systému. Budeme vybírat 40 Kč na dopravu.

O dalších akcích, které mě napadnou a nebudou finančně náročné Vás budu informovat.

Přeji hezké dny

M.Lodeová