Úkoly - důležité info!!

Publikováno: 6.3.2020 Autor(ka): Miroslava Lodeová

MATEMATIKA: Děti dostaly pracovní list. Vypracovat do PO 13.11.2017. Můžete pouze přečíst zadání, ale neradit, nic neříkat. Potřebuji zpětnou vazbu, kdo, co zvládá. Stále se někomu nedaří neradit dětem!!!!!  Každý den, píšeme diktát na +, -. Doma trénujte. 3+1, 4-2, přidej a uber..

ČTENÍ: Prosím o hlasité čtení strana Živá abeceda str. 46, každý den. Dále zkoušejte diktát slabik + slov. Vše píšeme zatím velkým tiskacími písmeny.

PSANÍ: Písanka strana 10. Dbejte na to, aby děti netlačily na tužku. Každý den píšeme diktát slabik a slov.

ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA: Každý z dětí dostal hodnocení za měsíc říjen. Chtěla bych Vás požádat o podpis na každé vyplněné straně pod tím sloupcem, vždy na konci. Ať vím, že jste četli a víte o tom.

ALBATROS: Dnes jsem dětem rozdala albatros: V případě zájmu mi doneste vyplněný formulář do 24.11.2017.

PÁTEK 10.11.2017 ředitelské volno. Družinu využije pouze jeden žák. Ostatní děti budou doma. Pokud by nastala změna, obratem mě informujte, abych družinu zařídila.