Škola v přírodě - předběžné informace

Publikováno: 6.3.2020 Autor(ka): Miroslava Lodeová

Související obrázek

Dobrý den,

na třídních schůzkách jsem avizovala výlet na Šumavu.

S majitelkou řešíme přesný termín. Každý rok k nim jezdí ligoví hokejisté - Sparty a Plzně na suchou přípravu. Nyní zjišťuje jejich termín pobytu, a poté potvrdí temrín nám.

Termín: PO až PÁ  květen/červen 4/5 dní

Místo: Železná Ruda - centrum - Samoty

Cesta: vlakem s batůžkem (sháníme jednoho dobrovolníka, který by nám dopravil zavazadla do místa konání)

Cena ubytování: 370Kč /noc plná penze, pitý režim + 2x svačina  (cca 1100 - 1500Kč)

Výlety: Návštěva , místní vyhlášeNé cukrárny, Čertova a Černého jezera, plaveckého areálu ve Zwiesslu (12 km)-venkovní i krytý bazén s výřivkami, masážními proudy, saunou, párou a dětským brouzdalištěm, místních lesů, oheň, kytara, zpěv, hry.

Celková cena včetně ubytování, stravy, dopravy a výletů je cca 2300Kč.

Tento areál jsem již opakovaně navštívila s dětmi. Mohu zařučit opravdovou kvalitu služeb majitele. Prostředí je krásné a vhodné pro pobyt s malými dětmi. Do tohoto areálu pojedeme příští rok na zimní školu v přírodě.