Info k nástupu do školy.

Publikováno: 31.8.2020 Autor(ka): Miroslava Lodeová

Dobrý den,

1.9. se sejdeme v 7:50 ve své třídě, kde strávíme jednu vyučovací hodinu. Děti nemusí mít roušku.

Kdo bude mít zájem o obědy, musí si vyplnit přihlášku, která leží na stole před konceláří jídelny a přihlásit u paní Ličíkové.

Zájemci o družinu musí taktéž vyplnit přihlášku. Kolegyně vychovatelky budou sedět u vstupu do jídelny.

Rozvrh byste měli všichni vidět na škole online. Také v příloze mailu. Tento týden máme pouze do 11:40. Učit se začneme od čtvrtka dle rozvrhu. Vyčistěte doma prosím učebnice,postupně je budeme odevzdávat a dostávat nové. Budeme je společně ve škole obalovat. Budu vybírat na každou učebnici 10 Kč za obal.

První den není potřeba nosit přezůvky, či další pomůcky, nebo tašku. Vše budeme nosit až od středy.

Skříňky zůstávají stále stejné.

Všichni jistě vítě, že se zítra otvírá nový druhý stupeň. Pro děti z prvního stupně se nic nemění, stále chodí stejným vchodem do budovy, jako tomu bylo do teď. Rodiče do budovy školy tímto vchodem nebudou mít přístup. Pokud by někdo z rodičů cokoli potřeboval, bude muset projít oficiální recepcí, kde bude zapsán jeho příchod i odchod. Je to především z důvodu bezpečnosti.

Zítra se koná slavnostní zahájení druhého stupně a den otevřených dveří, který bude od 9:00 do 19:00. Vstup je možný pouze s rouškou.

Hezký zbytek dne a zítra se těším.

M.L.