Důležité informace 3.B

Publikováno: 16.8.2019 Autor(ka): Miroslava Lodeová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

PRVNÍ DEN

První den budeme ve třídě pouze do 8:40. Poté si rodiče své děti odvedou domů. Od druhého dne bude v provozu i ranní družina.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

V pondělí probíhá zápis dětí do ŠD. Kdo ještě nepřihlásil děti, učiňte tak. Mějte s sebou řádně vyplněný formulář s podpisy.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA11.9.2019 od 17:00 bude probíhat informativní schůzka ve třídě 3.B. Prosím o 100% účast.

SEŠITY

13x523, 1x notový sešit, 1x 444, 2x eurodesky + 20 fólií v každé složce.

Vše, co dětem do školy dáte, nebo co dostanou, ČITELNĚ OZNAČTE JMÉNEM.  Všechny knihy obalte a opatřete štítkem, nebo na předních deskách podepište lihovým fixem.

UČEBNICE

V úterý se budou dostávat učebnice. Chtěla bych Vás požádat, aby všechny byly řádně zabalené.

PENÁL

Guma, ořezávátko, 5 barevných pastelek/ základní barvy - denně ořezané, pero + náhradní náplň, dvě tužky (měkčí HB a tvrdší H),fixy, perofix zelený, černý, červený.

PRAVÍTKA

1x 30 cm, 1x trojúhelník s ryskou, kružítko

ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Děti dostanou žákovskou knížku - na omluvenky, sdělení ze školy, pochvaly, hodnocení. Denně kontrolujte žákovskou knížku. Nové přecházíme na známky. Veškeré hodnocení budu zapisovat do ŠKOLY ONLINE. Ti z vás, co si založili účet na škole online to budou moci od září sledovat. Kdo si nezaložil, a nemá přihlašovací údaje je obdrží na informativní schůzce v září.

NEMOC

Při nemoci omluvit dítě vždy do 48 hodin / po ukončení nemoci vždy písemné do žákovské knížky/. Na 2 dny omlouvá třídní učitel, na více dnů ředitelka školy / nebo zástupce.

DOKUMENTY

Zdravotní způsobilost je platná na 2 roky od data vydání. Prosím překontrolujte. Myslím, že mají všichni v pořádku. Přineste mi to hned na začátku šk.roku (v úterý).

KOŠÍČEK POD LAVICÍ

Černý permanentní tenký fix a jeden silný, zvýrazňovač, nůžky, dva stírací fixy na tabulku, papírové hodiny.
VV BOX přinést ten, co jsme měli
Vodové barvy, voskovky, 3 druhy štětců (např. vel. 8, 12, 20), černou tuš, zmizík, špejle, modelínu, suché= pastely (vypadají jako křídy, mažou ruce), Herkules, barevné papíry, kvalitní lepidlo v tubě, klovatinu, kelímek, podložku, triko na převlečení. Pokud máte použitelné věci z loňského roku, nekupujte nové. Box musí být podepsaný. Desky na VV.

AKTOVKA

V aktovce denně nosit učebnice, sešity a žk – podle rozvrhu.  Vše zabalené a zepředu tiskace podepsané.

OBĚDY A SVAČINY

Obědy a svačiny přihlaste dětem v jídelně. Na svačinu děti do jídelny vodíme, ostatní děti, které nechodí do jídelny, svačí ve třídě. Děti, které nechodí do družiny, vodím na obědy a poté odchází domu. Pokud bude dítě chodit samo domů, prosím písemně.

PROVOZ ŠKOLY

Škola je otevřena od 7,35 ( pro ranní ŠD od 6,15h), odpolední družina je do 17h. Přicházíte hlavním vchodem. Dveře budou otevřené.

Prosíme, rodiče, aby nechodii do budovy, pokud to nebude nutné.

KROUŽKY

Zatím nevím, které kroužky budou k dispozici a za jakých podmínek.

FINANCE

Chtěla bych Vás požádat o 200 kč na kopírování, tonery, čtvrtky, papíry. Prosím co nejdříve. Až budu vědět částku za pracovní sešity obratem Vás budu informovat.

ROZVRH

První týden bude výuka probíhat pravděpodobně do 11:40 bez kroužků.

PŘEZŮVKY

Nezapomeňte na přezůvky. Ráno se u své skříňky přezujte a boty ukliďte. Můžete přinést hned v pondělí (2.září)

TĚLOCVICK

Oblečení na TV v sáčku a vše řádně podepsané. Mikina, tepláky, triko, kraťasy, ponožky, boty do haly a ven. Stačí přinést do 6.9.2019

PAPÍROVÉ KAPESNÍKY

Chtěla bych požádat o 2 balení papírových kapesníků v krabičce.

VÝLETY

I v tomto roce nás čeká několik zajímavých výletů. Plán, termíny a předěžné ceny Vám předložím na informativní schůzce.

PODSEDÁK

Ve třídě bude prostor pro relaxační zónu. Přineste si nějaké pohodlné podsedáky.

ZMĚNA TŘÍDY

Naše třída se nyní bude nacházet v prvním patře úplně napravo. Tak ať mě nehledáte :-)

Děkuji za spolupráci a moc se na Vás těším :-)

M.Lodeová