Důležité informace 2.ročník

Publikováno: 1.9.2018 Autor(ka): Miroslava Lodeová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

PRVNÍ DEN

První den budeme ve třídě pouze do 8:40. Poté si rodiče své děti odvedou domů. Od druhého dne bude v provozu i ranní družina.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

V pondělí probíhá zápis dětí do ŠD. Kdo ještě nepřihlásil děti, učiňte tak. Mějte s sebou řádně vyplněný formulář s podpisy.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

13.9.2018 od 16:30 bude probíhat informativní schůzka ve třídě 2.B. Prosím o 100% účast.

SEŠITY

4x512, 1x 5110, 2x 513, 1x420, 1x notový sešit, 2x eurodesky + 20 fólií v každé složce.

Vše, co dětem do školy dáte, nebo co dostanou, ČITELNĚ OZNAČTE JMÉNEM.  Všechny knihy obalte a opatřete štítkem, nebo na předních deskách podepište lihovým fixem.

UČEBNICE

V úterý se budou dostávat učebnice. Chtěa bych Vás požádat, aby všechny byly řádně zabalené.

PENÁL

Guma, ořezávátko, 5 barevných pastelek/ základní barvy - denně ořezané, pero + náhradní náplň, dvě tužky (měkčí HB a tvrdší F),fixy, perofix zelený, černý, červený.

ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Děti dostanou žákovskou knížku - na omluvenky, sdělení ze školy, pochvaly, hodnocení. Denně kontrolujte žákovskou knížku.

NEMOC

Při nemoci omluvit dítě vždy do 48 hodin / po ukončení nemoci vždy písemné do notýsku/. Na 2 dny omlouvá třídní učitel, na více dnů ředitelka školy / nebo zástupce.

DOKUMENTY

Tiskopisy, které děti obdrží si pečlivě pročtěte a vyplněné mi pošlete co nejdříve do školy. U svého dětského lékaře si během tohoto týdne vyžádejte zdravotní způsobilost, která je podle zákona potřeba na všechny školní akce a výjezdy ( cena je cca 40,- Kč). Dodržte prosím tento termín.

KOŠÍČEK POD LAVICÍ

Černý permanentní tenký fix a jeden silný, zvýrazňovač, nůžky, dva stírací fixy na tabulku, papírové hodiny. Pokud máte v pořádku,nemusíte kupovat nové.
VV BOX
Vodové barvy, voskovky, 3 druhy štětců (např. vel. 8, 12, 20), černou tuš, zmizík, špejle, modelínu, suché= pastely (vypadají jako křídy, mažou ruce), Herkules, barevné papíry, kvalitní lepidlo v tubě, klovatinu, kelímek, podložku, triko na převlečení. Pokud máte použitelné věci z loňského roku, nekupujte nové. Box musí být podepsaný. Desky na VV.

AKTOVKA

V aktovce denně nosit učebnice, sešity a žk – podle rozvrhu.  Vše zabalené a zepředu tiskace podepsané.

OBĚDY A SVAČINY

Obědy a svačiny přihlaste dětem v jídelně. Na svačinu děti do jídelny vodíme, ostatní děti, které nechodí do jídelny, svačí ve třídě. Děti, které nechodí do družiny, vodím na obědy a před školou je předávám rodičům, pokud bude dítě chodit samo domů, prosím písemně.

PROVOZ ŠKOLY

Škola je otevřena od 7,35 ( pro ranní ŠD od 6,15h), odpolední družina je do 17h. Přicházíte hlavním vchodem. Dveře budou otevřené.

Prosíme, rodiče, aby nechodii do budovy, pokud to nebude nutné.

KROUŽKY

Angličtina s p.uč. Mitchell bude od října ve středu od 13 do 13,45h, pěvecký sbor: s pí. uč. Miroslavou Lodeovou bude každý čtvrtek od 13.9.2018 od 13:00 - 14:00 nahlaste mi, kdo by měl zájem.

FINANCE

Chtěla bych Vás požádat o 200 kč na kopírování, tonery, čtvrtky, papíry. Prosím co nejdříve. Až budu vědět částku za pracovní sešity obratem Vás budu informovat.

ROZVRH

První týden bude probíhat výuka do 11:40 bez kroužků.

PŘEZŮVKY

Nezapomeňte na přezůvky. Ráno se u své skříňky přezujte a boty ukliďte.

TĚLOCVICK

Oblečení na TV v sáčku a vše řádně podepsané. Mikina, tepláky, triko, kraťasy, ponožky, boty do haly a ven. Stačí přinést do 7.9.2018

PAPÍROVÉ KAPESNÍKY

Chtěla bych požádat o 2 balení papírových kapesníčků.

Děkuji za spolupráci a moc se na Vás těším :-)

M.Lodeová