Distanční výuka - rozpis skupin na výuku. DŮLEŽITÉ

Publikováno: 5.3.2021 Autor(ka): Miroslava Lodeová

Dobrý den,

bohužel je situace opět vážná a není možné nastoupit do školy. Proto jsem vymyslela intenzivnější online výuku viz přílohy.

Skupiny zůstavají stejné, ale změny jsou následující.

Hodiny:

ČJ a MAT budou dlouhé 40 min

PŘ a VL 20 min

AJ 30 - 45 min

Dobré by bylo, kdyby měl každý žák založený školní email. Většina z Vás už ho má, prosím zkuste založit. Návod jsem popsala v příloze skupin.

Časy hodin jsem kombinovala tak, abychom se shodovali s ostatními předměty. Ta skupina, která má konec jedné hodiny ve 30 a začátek další hodiny ve 30 se v klidu připojí, počkáme. Jinak to nakombinovat nešlo.

Další změnou je intenzivnější výuka. Každý den budeme mít ČJ a MAT, hodiny AJ a PŘÍRODOVĚDY zůstavají stejné. VLASTIVĚDA bude 2x týdně.

Skupiny budou po 13 dětech. Vzhledem k tomu, že jsou děti v hodinách ukáznění, neměl by být žádný problém.

Na každou hodinu prosím, aby měl každý žák knihu, pero a sešit, tabulku s fixem, nebo nějaký papír.

Vzhledem k tomuto režimu budou úkoly následující: na každý den vložím jeden odkaz z MAT a jeden z ČJ. Mělo by to být dostačující. Ti, kteří by si chtěli dělat něco navíc, budou mít možnost :).

Zde je odkaz na všechny mé hodiny. Nebudu tedy vkládat odkaz každý den nový.

PRO PŘIHLÁŠENÍ KLIKNI NA ODKAZ  -https://meet.google.com/wat-djxp-rii

Přeji hezký zbytek víkendu.

M.Lodeová