Vánoční dárky a přáníčka

Publikováno: 9.12.2020 Autor(ka): Klára Rohlenová

Dobrý den,

nápad obdarovat v adventním čase osamělé seniory ve Zdicích se doufám podaří zrealizovat! Díky paní Trunečkové, která se domluvila s panem starostou, a díky vám, kteří se zapojíte do vyrábění:). Bohužel se nemůžeme potkat při společném tvoření ve škole a tak prosím, kdo má chuť, čas a možnosti, zkuste během víkendu nějakou drobnou pozornost vyrobit s dětmi doma. My budeme s dětmi vyrábět přáníčka, přidají se i další třídy z prvního stupně. Rádi bychom shromáždili vše po víkendu ve třídě, abychom to mohli předat panu starostovi do 16. 12. Moc děkujeme za spolupráci!

Dále si děti losovaly, komu dají dáreček ve třídě. Předáme si je poslední den ve škole před Vánoci, tedy 22.12., kdy si uděláme besídku.

Jinak opakujeme učivo z matematiky, procvičujte doma hlavně násobilku a sčítání, odčítání, potom také řadu vyjmenovaných slov po B.

Přeji klidné adventní dny!