Úkoly do 13.3.2020 5.C

Publikováno: 12.3.2020 Autor(ka): Jitka Kobrsková

samostatná práce doma

Dobrý  den,

po opatření, které vyhlásila vláda, jsem dětem do ŽK v úterý nadiktovala práci, kterou mají zvládnout do konce tohoto týdne, tedy do 13.3.2020.

Jednalo se o:

ČJ - UČEBNICE STR. 96-97 - ve škole nevynecháváme žádná cvičení, děti si mohou procvičit úostně, ale i písemně. V PS doplní str. 48 - 49, kdo chyběl nebo komu chybí, doplní i předcházející  str. 46-47.

Do domácího sešitu si napíší cv. 3/97

M - učebnice str. 66-67, pokud nějaké cvičení dítě nechápe, můžete vynechat, vrátíme se k látce po obnovení vyučování.

Průběžně si mohou děti opakovat násobilku, písemné sčítání, odčítání násobení a dělení, zlomky a desetinná čísla - třeba na pc

PS str. 14 - 15 a navíc opakovací strana 16 - platí viz výše.

M - geometrie -opakování základních vzorečků obsahů a obvodů čtverce, také jejich rýsování viz PS str. 4 - 6 a cv. 3/6 dodělá, kdo nemá.

Vl - dějiny - učebnice dodělat str. 5 a 6 - na internetu si děti mohou využít krátká videa z historie: Dějiny českého národa - Pavel Koutský

----------------------------------------------------------------------------

Pokud budete mít nějaké dotazy, budu na mailové adrese:

jitka.kobrskova@seznam.cz

Přeji všem klidné trávení času a zdraví.

Jitka Kobrsková