Týden 4. - 8.1. - distanční výuka

Publikováno: 3.1.2021 Autor(ka): Klára Rohlenová

Zdravím všechny v novém roce, doufám, že jste všichni v pořádku a prožili jste hezké vánoční svátky!

Školní docházku zahájíme bohužel opět online výukou, ale věřím, že po minulých zkušenostech to opět zvládneme. Skupiny ponecháme ve stejném složení, i odkaz zůstává stejný. Plán učiva bude vždy na třídním webu. Výuka bude v pondělí, středu a pátek pro všechny, vždy 60 minut (matematika, ČJ, Prv), AJ ve středu a ve čtvrtek v hodinách dle rozvrhu. Videohodina druhé skupiny se tím pádem posune ve sředu až po AJ, tak jako minule. Zároveň nabízím v úterý a ve čtvrtek individualní výuku pro ty, kdo potřebují něco dovysvětlit, procvičit nebo pomoc s úkoly, pokud rodiče pracují..... Sledujte stránky školy, kde najdete všechny informace ohledně distanční výuky.

Přeji vám všem, ať nový rok prožijete ve zdraví, radosti a naději!

K.R.