Týden 29. 9. - 2. 10

Publikováno: 28.9.2020 Autor(ka): Klára Rohlenová

Dobrý den,

děkuji všem za spolupráci, děti měly vše z domova pečlivě vypracované. Učebnice, které letos budeme používat jsou ČJ, Čítanka, Prvouka, AJ a ještě Matematika, tu dostaneme později. Většinou je budeme nechávat ve škole, aby je děti nemusely nosit zbytečně, nosit budou jen pracovní a školní sešity.

Knihu na čtenářskou dílnu doporučuji nechávat ve škole, abyste na ni nemuseli každý týden myslet. Pokud si budou nosit domů, pak prosím v úterý.

Připomínám ještě projekt na Prvouku, děti mají vytvořit plakát, kde budou informace o obci, kde žijí (historie, současnost, vyznamné stavby, osobnosti, zajímavosti... mohou přidat fotky nebo nakreslit obrázky). Zpracování a velikost je na vlastní fantazii a možnostech. Vypracované přinesou ve středu, kdo nestihne, tak do konce týdne.

Přeji hezký týden!