Týden 29. - 3. 12.

Publikováno: 28.11.2021 Autor(ka): Klára Rohlenová

Vážení,

jelikož vánoční trhy jsou zrušeny, ale ve třídě máme spoustu krásných výrobků, kterým jste věnovali svůj čas, energii i peníze, nechceme, aby radost ze společného tvoření vyprchala. Proto jsme část výrobků poslaii jako dárky do Domovava pro seniory ve Zdicích. Zbylé výrobky si třídy, kteté budou chtít, vystaví a nabídnou ostatním. Pokud by nám nějaké zbyly, můžeme si je nechat na příští rok a doufat, že se již trhy uskuteční nebo si je můžou děti odnést a obdarovat své blízké a kamarády.

Proto prosím, pokud budou děti chtít, ať si zítra přinesou "kapesné" na případné nákupy dárečků.

Také bych ráda poděkovala za účast na triádách, trpělivost při technických potížích a hlavně společnou přípravu s dětmi, vidím a oceňuji velký pokrok v uvědomění si vlastních předností i slabších stránek a hlavně schopnosti se vyjádřit, mluvit nahlas a samostatně.

Děkuji moc za všechny příspěvky na plánované trhy a přeji všem klidný adventní čas.

K. R.