Týden 24.6.-28.6

Publikováno: 23.6.2019 Autor(ka): Klára Rohlenová

Tak máme před sebou poslední týden školního roku. V pondělí se ještě podíváme na učení - matematika, Čj, Prvouka. Od úterý už děti nosit učení nemusí, jen penál a mohou si přinést z domova skládanku nebo hru, kterou by si chtěli s ostatními ve třídě zahrát. Ve středu plánujeme výpravu do lesa v okolí Zdic, vrátíme se kolem 13hod. Potom půjdou děti domů nebo do družiny. Na přespání ve škole se sejdeme mezi 17,30 - 18,00 před školou, aby se děti mohly doma navečeřet a připravit na přespání. S sebou si přinesou spacák a karimatku. Budeme rády, když dětem upečete něco málo s sebou, aby měly něco na ráno k snídani.Ve čtvrtek má být velké teplo, tak podnikneme asi jen výlet na koupaliště, takže s sebou věci na koupání, krém, pokrývku hlavy.  Ve čtvrtek pak skončíme jako obvykle v 11,40. V pátek je poslední den, děti přijdou jen na první hodinu pro vysvědčení, tedy konec je v 8,40.