Poslední týden

Publikováno: 25.6.2023 Autor(ka): Klára Rohlenová

Vážení rodiče, milé děti,

čeká nás poslední týden školního roku, takže už opravdu jdeme do finále!

Učit se již nebudeme, takže není třeba nosit aktovku, stačí batůžek se svačinou a pitím. Zítra prosím donést zbylé učebnice, kdo ještě neodevzdal. Také připomínám 40,- Kč na obaly učebnic. Odevzdávat se budou také klíčky od šatní skříňky, od příštího školního roku budou již mít děti šatnu na druhém stupni. Poslední dvě hodiny si uděláme piknik na školní zahradě, tak kdyby se dětem chtělo připravit něco malého k občerstvení, bude se hodit (ale není nutné!). Vyučování končí ve 12,35.

V úterý, pokud počasí dovolí, tak bychom šli na koupaliště. Tedy plavky, ručníky, svačinu, pití a případně kapesné na zmrzlinu s sebou. Končit budeme v 11,40.

Ve středu - pravděpodobně výlet k nám do Stašova. Sraz v 7,40 u školy, návrat kolem 12,00 (ještě upřesním). Cestu bych zaplatila z třídního fondu, s sebou jen svačinu, pití a vhodné oblečení - možnost svézt se na koni.

Ve čtvrtek - Školní olympiáda - na školním dvoře a hřišti, s sebou svačinu, pití a sportovní oblečení, konec v 11,40.

V pátek předání vysvědčení ve třídě, konec cca v 9 h.

Tak přeji hezký týden!