Informace k zahájení školního roku

Publikováno: 30.8.2021 Autor(ka): Klára Rohlenová

Dobrý den, všechny srdečně zdravím po prázdninách, doufám a věřím, že jste si je užili ve zdraví a radosti!

Ve středu již společně vstoupíme do 4. třídy a zahájíme nový školní rok. Sejdeme se jako obvykle ve třídě, kde strávíme jen jednu hodinu, přivítáme se a poté děti odchází domů. Do zbytku týdne je vyučování jen 4 hodiny, v pátek už podle rozvrhu. Prosím, aby děti postupně nosily pomůcky na VV a Tv a sešity (nenadepisujte prosím, uděláme společně ve škole), ze školy si naopak již odnesou učebnice a pracovní sešity. Jako každý rok budeme na začátku září vybítrat 100,-Kč do třídního fondu, 200,- Kč na SRPŠ a částku za pracovní sešity, kterou vám ještě sdělím.

Přihlášení dětí do družiny je možné zítra, tj. 31.8. od 10,00-16,00 nebo 1.9. od 8,00- 10,00.

Informace ohledně hygienických opatření a testování najdete na hlavní stránce webu školy.

Těším se ve středu na viděnou!

K. R.