Domácí výuka od 11. 3. do 13. 3.

Publikováno: 11.3.2020 Autor(ka): Klára Rohlenová

Vážení rodiče a milé děti,

všechny vás moc zdravím! Bohužel nastala doba, kdy se budeme setkávat jen přes email, telefon či web šoly. Dnes jste již zvládli první den "domácí školy", tak věřím, že to půjde.

Děti dostaly domů všechny učebnice a sešity. Společně jsme si označili úkoly, které by měly splnit do konce týdne, přibližně. Pokud nebudete něčemu rozumět, cvičení vynechte, nějak to potom společně probereme. Vím, že pro ty z vás, kdo jsou v práci, nebude jednoduché všechno stihnout doplnit, je to pro nás všechny nová situace a improvizujeme, ale věřím, že to zvládneme. Další zadání úkolů pak bude vždycky na třídním webu v plánu na celý týden.

Pokud budete potřebovat něco konzultovat, budu každý den na emailu od 9 - 12h nebo na mobilu i mimo tuto dobu, nebojte se mě v případě potřeby kontaktovat.

Přeji klidné dny!

Klára Rohlenová