Vánoční týdenní plán 20.12 - 24.12.2021

Publikováno: 19.12.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí žáci,

chválím všechny, kteří měly pěkné výsledky z testů, pětiminutovky a diktátu v minulém týdnu. Kdo si chce výsledky vylepšit, ať trénuje. V pondělí nás čeká vánoční angličtina, děti si nemusí brát učebnici. Pak půjdeme na náštěvu kostela a zazpíváme si vánoční koledy. Ať se děti teple oblečou. Potom budeme připravovat program a třídu na vánoční besídku na úterý. Poslední hodinu máme tělesnou výchovu.

V úterý si uděláme vánoční hostinu s předáváním dárků. Prosím maminky a babičky o trochu cukroví a dobrot na společný stůl. Zkusíme si některé vánoční zvyky, zazpíváme a popovídáme o vánocích v jiných zemích. Děti si mohou přinést rekvizity ke svému programu a malý dáreček pro kamaráda. Končíme 4. hodinou v 11.40 hod.

Od středy začínají dětem vánoční prázdniny až do 2.1.2022. Sejdeme se v novém roce 3.1.

Přeji vám všem klidné vánoční svátky, plné pohody a rodinného štěstí. Prožijte je ve zdraví a radosti. Ať se vám i dětem splní vaše přání a očekávání. Hezké svátky a Nový rok 2022.

Taťána Houdková