Týdenní plán 7.9. - 11.9. 2020

Publikováno: 6.9.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

v minulém týdnu jsme se dali do práce a zopakovali jsme si i/y po měkkých a tvrdých souhláskách. Napsali jsme si krátký diktát a podepsali sešity. Děti dostaly sešity domů a mají za úkol, opravit si chyby v diktátě. V pondělí budeme mít dvě čtenářské hodiny. Prosím, ať si děti přinesou vlastní knihu, kterou budou číst a o které si budeme povídat. Také ať si přinesou Deník. V pondělí nebudeme potřebovat učebnici českého jazyka. Vybíráme 20,-Kč na obaly, někteří žáci již zaplatili. V pátek opět půjdeme 2.-4. vyučovací hodinu do přírody. Tentokrát jsme si povídali o domově, České republice, o městech a vesnicích. V pondělí prosím ať si děti přinesou tabulku s okénkem a mraky, půjdeme do střešní učebny. Děti dostanou nové učebnice a postupně si rozdáme loňské pracovní sešity a výkresy. Co nás čeká:

ČJ Opakování- Věta, slovo, slabika, hláska, abeceda Uč s.5-10, PS s.1

Čtení  Čítanka s.4-7, vlastní kniha

Písanka  Abeceda a křestní jména s.1 a 2

M  Opakování násobení, + - do 100, logické úlohy, obsah a obvod Uč.s.5-8, PS s.4-7

Prv  Místo, kde žijeme s.5-6

Pč  Mraky - tabulka