Týdenní plán 7.3. - 11.3.2022

Publikováno: 6.3.2022 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí čtvrťáci,

chválím děti za hezky uklizené skřínky před prázdninami. S dětmi jsme se domluvily na úkolu přes prázdniny - procvičovat vyjmenovaná slova. Budeme v dalších týdnech střídat diktát a doplňovací cvičení na i,í/y,ý. Ve čtvrtek 10.3. pojedeme na bruslení do Hořovic po první vyučovací hodině. Vrátíme se autobusem ve 12.22 hodin. V pondělí místo tělocviku budeme mít hodinu českého jazyka a v pátek hudební výchovu a pohyb. Děti si vezmou brusle do batohu nebo tašky, malou svačinku a pití a 30,-Kč na cestovné. Kdo nemá brusle, může si půjčit. Na lísteček prosím napsat jméno a číslo bot.

V pracovních sešitech jsme v českém jazyce na straně 47 celá hotová a v matematice 2.díl strana 11. Na přírodovědu - na úterý mají děti přinést 3 různé šišky ze stromů. Využijte procházky třeba na Knihov.

Protože začal březen - měsíc knihy navštívíme společně školní i městskou knihovnu, také si zkusíme vyrobit a napsat vlastní miniknihu. Děti si také mohou půjčovat knihy z knihobudek na školních chodbách. Je jich tam velký výběr. Společně ještě vymyslíme další aktivity.

Těším se na vás v pondělí.

Taťána Houdková

ČESKÝ JAZYK

PŘÍRODOVĚDA

VLASTIVĚDA