Týdenní plán 5.10. - 9.10. 2020

Publikováno: 4.10.2020 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milé děti,

máme za sebou měsíc společné práce a tak pochvala patří všem žákům, kteří se dokáží soustředit na svou práci, jsou zodpovědní za své výsledky, mají přehled o tom, co se děje při vyučování a připravují si věci na vyučování na další den. Některé děti často zapomínají učebnici českého jazyka, pracovní sešit nebo písanku. Ti, co pracují hezky jsou oceněni pěknou známkou nebo slovním hodnocením 'pěkná práce'. Řešili jsme ve třídě problém s rouškami a jejich odkládání při tělocviku. Jednorázové roušky pokud je má víc dětí a odkládáme si je na lavičku, tak se špatně poznává, čí která je. Šikovnější jsou ty šité, děti si je poznají. V příštím týdnu budeme chodit na tělocvik ven do přírody, pravděpodobně na Písmena. 22.10. a 23.10. nás čekají branné dny a připravujeme si s dětmi, kam půjdeme do přírody. Chtěla bych uskutečnit stopovanou a oheň s opékáním uzenin. 26.10. a 27.10. je ředitelské volno. Bude v provozu školní družina.

Co nás čeká:

ČJ  Párové souhlásky, sloh - popis zvířete, test Opakování učiva 2.ročníku  Uč s.19-21 PS s.12_15

Čítanka  Básničky  s.17 Čtenářská lekce Koláč pro nepřítele

Písanka Jména psů  s.8-9

M  Mat. prostředí hadi, krokování, výstaviště, rodokmen, testík z písemného sčítání Uč s.15-16 PS s.13

Prv Naše vlast s.13

Hezký týden