Týdenní plán 4.10. - 8.10.2021

Publikováno: 4.10.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí čtvrťáci,

velká pochvala a poděkování za připravené recepty, pomůcky a suroviny na jablečné pečení a přípravu salátů. Děti se na to moc těšily a užíly si to. Připravily jsme společnými silami čokoládový perník s jablečnou marmeládou, jablečno cuketovou buchtu, jablečný dort, pečená jablka se zeleninou a tvarohovým dipem, dva salátky - jeden jablečno mrkvový s citrónem a jeden jablečno ovocný. Ukázalo se, jak si děti vedou v kuchyni, kdo je zvyklí pomáhat a umí si poradit. Moc jsme si všichni pochutnali. Děkuji také paní asistentce Lence Klesové za pomoc. V pátek jsme si užili EDUbus s programem Tlakohrátky. Zkusili jsme si pokusy Duch v láhvi a  Patův a Matův automat na nápoje, kde jsme se také dozvěděli, jak funguje podtlak a také jsme to vyzkoušeli na několika pokusech. Tento týden jedeme 7.10. do Komunitního centra Tetín, kde se zúčastníme programu Po stopách svaté Ludmily. Děti si s sebou vezmou přezůvky a svačinu. Pití je zajištěno v Komunitním centru. Přijede pro nás .autobus a také nás přiveze. Odjezd v 7.50 hodin a návrat ve 13. hodin. Pochvala také všem, kteří se zaregistrovali na logickou olympiádu. Co nás ještě čeká: