Týdenní plán 31.5. - 4.6.2021

Publikováno: 28.5.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

pochvala všem, kteří dodržují školní pravidla a zásady správného chování. Také pochvala za pěkné výkony při opakovacích testech v českém jazyce a matematice. Kdo si potřebuje svůj výsledek vylepšit, bude mít možnost hned příští týden. V úterý oslavíme Den dětí, půjdeme si opékat buřtíky a přitom budeme hledat květy, stonky, listy a rostliny nekvetoucí s výtrusy. Děti si neberou učení, vezmou si s sebou pláštěnku, svačinu, něco na opékání, zavírací nožík (kdo má), něco na psaní - propisku nebo tužku. Plánujeme výlet vlakem do Písku 22.6. (úterý), vrátili bychom se v 15.31 hod. Rezervovala jsem program ve Sladovně. Přeji hezký týden.

ČESKÝ JAZYK

PRVOUKA

VÝCHOVY

PONDĚLÍ