Týdenní plán 31.1. - 4.2.2022

Publikováno: 30.1.2022 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí čtvrťáci,

v pondělí čtvrtou hodinu si rozdáváme vysvědčení. Pátá a šestá hodina odpadá. Někteří žáci v 1. pololetí měli více absencí a zároveň i méně známek. Někteří si určitě budou chtít některé známky ve druhém pololetí vylepšit. Při kontrolní práci z matematiky jsem zjistila, že hodně dětí neumí změřit a spočítat obvod a obsah čtyřúhelníku. Stále to procvičujeme. V úterý při pracovních činnostech budeme sít semínka řeřichy. Děti ať si přinesou nějaký tácek, vatu nebo vatelín a semínka. Asi bude stačit jeden sáček pro dva žáky. V příštím týdnu si přineseme chléb a vyrobíme čerstvý sýr, na který si řeřichu nakrájíme. Na úterý ať si děti také přinesou Deník lesního učně. Někteří ho mají ve škole.

Tento týden nám odpadá vlastivěda a jsme s dětmi domluveni, že si budou opakovat a připravovat se na závěrečné opakování a test. Test si napíšeme 7.února.

Přeji vám hezké pololetní prázdniny 4.února.

Taťána Houdková

ČESKÝ JAZYK

PŘÍRODOVĚDA

VLASTIVĚDA